Vína z VINIC HNANIC

Dárkové poukazy

Připravili jsme si pro Vás dárkové poukazy v hodnotách

Délka platnosti poukazu?
Všechny poukazy mají platnost 1 rok, tedy 12 měsíců od vystavení poukazu.


Na co mohu poukaz využít?
Dárkové poukazy můžete využít na všechny služby společnosti Vinice Hnanice (ubytování v Hotelu Vinice Hnanice, ubytování v některém z penzionů, služby restaurace v Hotelu Vinice Hnanice či restaurace v Pivovaru, služby wellness v Hotelu Vinice Hnanice, další služby hotelu, nákup vín na e-shop)


Mohu poukaz vrátit nebo požadovat výměnu za peníze ?
Bohužel to není možné


Mohu si koupit více poukazů najednou?
Ano.


Jak poukaz získám?
Poukaz obdržíte elektronickou poštou ve formátu pdf nebo dobírkou v papírové formě. U druhé varianty si účtujeme částku 85 Kč za dárkový papír a poštovné.


Je nutné mít poukaz u sebe?
Ano, je nutno se dostavit na hotelovou recepci a předložit vytištěný poukaz. Recepce zkontroluje platnost poukazu a vydá čipovou kartu k čerpání.

Pokud budete poukazem hradit pobyt (rezervaci ubytování), je nutné při rezervaci nahlásit
úhradu poukazem a jeho číslo.


Musím poukaz využít při jedné návštěvě?
Ne, poukaz je možno čerpat i postupně. Na recepci Hotelu Vinice Hnanice Vám při prvním čerpání poukazu vystavíme čipovou kartu k čerpání, na kterou Vám připíšeme částku z poukazu. Uvedenou kartou potom hradíte samotnou útratu v našich restauracích nebo wellness. U pobytu v hotelu nebo v penzionech se připisuje útrata v rámci pobytu na hotelový účet a částka z dárkového poukazu se odečítá na konci při vyúčtování pobytu.