CZ
EN
DE

 

O firmě Vinice Hnanice

vinice-wide

Vinařství Vinice-Hnanice bylo založeno v roce 2001. O dva roky později bylo vysazeno prvních 103 hektarů vinic v Hnanicích a tím byla obnovena historie vinařství v obci. V současnosti firma hospodaří v Hnanicích na 150 hektarech vlastních mladých vinic v tratích Knížecí vrch, Fládnická, U Chlupa a U Kapličky s odrůdovou skladbou Sauvignon, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Tramín červený, Pálava, Rulandské modré a Zweigeltrebe. Vedle toho obhospodařuje dalších 114 hektarů ve Vrbovci a v Jaroslavicích. Vinařství je schopné vyrobit půl milionu lahví vína ročně, současná produkce je 300 tisíc lahví.

Díky tomu je nabídka vín pro hotelové hosty zcela vyčerpávající. V sortimentu jsou vína s certifikátem VOC (vína originální certifikace) i vína oceněná na řadě soutěží. V nabídce jsou prakticky všechny druhy vín, specialitami vinařství jsou odrůdy Pálava, Sauvignon, Rulandské šedé a Ryzlink rýnský. Ze široké nabídky lahvových vín se dá vybírat přímo na hotelové recepci kdykoliv 24 hodin denně.

Pro zájemce lze připravit řízené degustace vín. Krátká degustace šesti vzorků našich vín je určena především pro projíždějící skupiny cyklistů, trvá maximálně hodinu a cena je 200 korun na osobu. Menší degustace se skládá z ochutnávky 9 vzorků vína a navíc z prohlídky sklepa. Trvá 1,5 hodiny a cena je 300 korun na osobu. Velká degustace trvá maximálně 4 hodiny, ochutnává se 12 vzorků vín a spojena je i s prohlídkou vinařství.

K celovečernímu posezení nabízíme degustaci 12 vzorků a neomezenou degustaci vín za 500 Kč.  K degustacím připravíme teplé či studené občerstvení.

Ve vinařském areálu Vinice Hnanice  najdete půjčovnu kol, přírodní jezírko, půjčovnu čtyřkolek, dětské hřiště a degustační stánek pro cyklisty. Tento areál dále nabízí tři samostatné školící místnosti, s možností pořádání svateb, večírků a školení.  

Výhodný zimní balíček

UPOZORNĚNÍ PRO HOSTY RESTAURACE

Upozorňujeme hosty, že hotelová restaurace bude mít v zimním období zkrácenou otevírací dobu. Od neděle do čtvrtka bude otevřeno do 20:00 hodin.

Děkujeme za pochopení! 

UPOZORNĚNÍ PRO HOSTY WELLNESS CENTRA

Upozorňujeme hosty, že wellness centrum má v zimním období (v lednu a únoru) zkrácenou otevírací dobu, a to následovně:

Po - Pá           14:00 - 22:00

         So           11:00 - 22:00

         Ne           11:00 - 20:00

Děkujeme za pochopení! 

 

 Mladá vína

Letošní mladá vína již naleznete na našem e-shopu.
Ochutnat je můžete i v hotelové restauraci, kde Vás rádi uvidíme.

!!! NOVĚ OD 1.12.2016 !!!

Pro získání zvýhodněné ceny ubytování
a také k sestavení pobytového balíčku
"na míru
" si můžete vybírat z naší nabídky
doplňkových služeb. Podmínkou zvýhodněné
ceny ubytování je doobjednání alespoň jedné
služby na každou dospělou osobu a pobyt.
Tato nabídka se netýká firemních pobytů.

NABÍDKA ZDE

HLEDÁTE TIP NA DÁREK?

Nevíte čím udělat radost svým blízkým, přátelům, zaměstnancům či obchodním partnerům? Nabízíme ideální dárek pro každou příležitost, jako jsou Vánoce, narozeniny, svatba, výročí, nebo pouze jen poděkování zaměstnancům či obchodním partnerům. Dle Vašeho přání Vám vystavíme dárkový poukaz na služby naší společnosti Vinice-Hnanice s.r.o.

více informací
Více novinek

Facebook - Vinařství Vinice-Hnanice, s.r.o Facebook - Hotel Vinice-Hnanice