CZ
EN
DE

Degustace a akce

sklep-wide

Řízené degustace v prostorách vinařství VINICE-HNANICE

 

Degustace pro malé skupiny 2- 8 osob

9 degustačních vzorků, 2 hodiny, cena celkem za skupinu 3000 Kč

12 degustačních vzorků, 3 hodiny cena celkem za skupinu 4000 Kč                                Součástí degustace je degustační sousto a voda.

 

Krátká degustace pro projíždějící hosty

Degustace 6 vzorků vín naší společnosti pro projíždějící skupiny cyklistů či turistů ve vinařství společnosti Vinice-Hnanice s.r.o. v areálu Devět mlýnů. Součástí je degustační sousto, voda. Doba trvání maximálně 1 hodina. Nejmenší počet hostů je 9. Cena je 200 Kč na osobu.

Menší degustace

9 degustačních vzorků našich vín, posezení ve sklípku 1,5 hodiny a prohlídka sklepa, součástí degustace je degustační sousto a voda. Nejmenší počet hostů je 9. Cena 300 Kč na osobu.

Velká degustace

12 vzorků vín, posezení ve sklípku může být spojeno i s procházkou po vinicích a prohlídkou vinařství v areálu Devět mlýnů. Degustace trvá maximálně 4 hodiny. Po řízené degustaci je možno si pobyt ve sklepě prodloužit a zakoupit láhve s našimi víny. Při posezení nad 4 hodiny vybíráme za pronájem sklepa u každé další započaté hodiny 500 Kč. Součástí degustace je degustační sousto a voda. K vínu Vám rádi zajistíme studené či teplé občerstvení formou švédských stolů. Nejmenší počet osob při degustaci je 9. Cena 400 Kč na osobu. 

Večerní degustace

Řízená degustace 12 vzorků vín a dále neomezená degustace vybraných vín ve sklípku a prohlídka sklepa. Součástí řízené degustace může být i prohlídka vinic a vinařství a ochutnávka loňských vín přímo z tanků.
Degustace trvá maximálně 7 hodin, při delším posezení je potřeba doplatit za každou započatou hodinu navíc 500 Kč za pronájem sklípku. Součástí degustace je degustační sousto a voda. K vínu Vám rádi zajistíme studené či teplé občerstvení formou švédských stolů. Nejmenší počet osob při degustaci je 9, cena je 500 Kč za osobu.

  • degustační vzorek je 0,05 l vína
  • degustační sousto na neutralizaci chutě:  sýr eidam + chléb
  • degustátor se při výkladu zaměří na degustovaná vína, pěstování hroznů na našich vinicích, jejich zpracování a historii a budoucnosti firmy Vinice-Hnanice s.r.o. Výklad přizpůsobí zájmu skupiny
  • fotografie degustačního sklepa najdete na našich stránkách
  • Pokud Vás ani jedna nabídka nezaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme program na přání. 

Řízená degustace u zákazníka

Rozsah dle individuální domluvy. Nutno sjednat místo, dobu, rozsah a ekonomické podmínky řízené degustace mimo  vinařský podnik. Pracovník VINICE-HNANICE navrhne a projedná se zákazníkem skladbu Degustačního vinného lístku.

 

Objednávky degustací:
p. Hamzová  |  tel. 602 768 744   |   hamzova@vinice-hnanice.cz

LÉTO VE VINAŘSTVÍ

Výhodný letní balíček 

Specifikace nabídky zde

UPOZORNĚNÍ PRO HOSTY WELLNESS CENTRA

 Upozorňujeme zákazníky našeho wellness centra, že od 1.5.2018 bude saunový svět k dispozici pouze po předchozí domluvě. Nabídka pro hotelové hosty

Pro získání zvýhodněné ceny ubytování
a také k sestavení pobytového balíčku
"na míru
" si můžete vybírat z naší nabídky
doplňkových služeb. Podmínkou zvýhodněné
ceny ubytování je doobjednání alespoň jedné
služby na každou dospělou osobu a pobyt.
Tato nabídka se netýká firemních pobytů.

NABÍDKA ZDE

HLEDÁTE TIP NA DÁREK?

Nevíte čím udělat radost svým blízkým, přátelům, zaměstnancům či obchodním partnerům? Nabízíme ideální dárek pro každou příležitost, jako jsou Vánoce, narozeniny, svatba, výročí, nebo pouze jen poděkování zaměstnancům či obchodním partnerům. Dle Vašeho přání Vám vystavíme dárkový poukaz na služby naší společnosti Vinice-Hnanice s.r.o.

více informací
Více novinek

Facebook - Vinařství Vinice-Hnanice, s.r.o Facebook - Hotel Vinice-Hnanice